زمان جاری : سه شنبه 05 تیر 1403 - 1:09 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 29
نویسنده پیام
nyusha
آنلاین

ارسال‌ها : 296
عضویت: 5 /8 /1399
محل زندگی: تهران
سن: 22
فیستولکتومی
فیستولکتومی شامل برداشتن کل مجرای فیستول با جراحی است. این روش از فیستولوتومی گسترده تر است و ممکن است برای فیستول های پیچیده یا عود کننده توصیه شود.
۴. روش لیفت:

روش LIFT (بسته شدن مجرای فیستول بین اسفنکتریک) شامل شناسایی و بستن دهانه داخلی مجرای فیستول برای ارتقاء بهبود است. این تکنیک برای انواع خاصی از فیستول های ترانس اسفنکتریک یا سوپر اسفنکتریک بالا موثر است.
۵. تزریق فیبرین سیلانت:

تزریق فیبرین سیلانت شامل تزریق یک ماده چسب مانند زیست سازگار به مجرای فیستول برای بسته شدن آن و بهبود بهبود است. این روش کم تهاجمی برای موارد منتخب فیستول مقعدی مناسب است.
۶. جراحی فلپ پیشرفته:

در جراحی فلپ پیشرفته، از بافت سالم اطراف برای پوشاندن و بستن دهانه داخلی مجرای فیستول استفاده می شود. این تکنیک به بهبود و کاهش خطر عود کمک می کند.
نتیجه:

فیستول مقعدی می تواند یک وضعیت چالش برانگیز برای مدیریت باشد، اما با تشخیص به موقع و درمان مناسب، اکثر افراد می توانند به نتایج موفقیت آمیزی دست یابند. مشورت با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای تعیین بهترین رویکرد درمانی بر اساس عوامل و ترجیحات فردی ضروری است. با افزایش آگاهی در مورد فیستول مقعد و گزینه های درمانی موجود، می توانیم به افراد مبتلا کمک کنیم.
زمان مناسب برای مراجعه به دکتر فیستول

درد و خونریزی فیستول مقعدی از یک طرف و گسترش عفونت ناشی از آن به سایر نقاط بدن از طرف دیگر می تواند باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای شخص گردد و درمان آن را ضروری تر سازد.
تشخیص و درمان چنین بیماری هایی به مهارت ، دقت و تجربه ی بسیار زیادی نیاز دارد و چیزی نیست که بتوان درمان آن را به دست هر کسی سپرد. در نتیجه در صورت ابتلا به هر یک از موارد ذکر شده باید سریعا به جراح عمومی مراجعه کنید.

اگر برای تشخیص و درمان فیستول مقعدی خود به دنبال بهترین کلینیک در تهران هستید و اگر می خواهید بهترین دکتر یا پزشک متخصص فیستول را برای درمان خود انتخاب کنید کلینیک زارعی در این زمینه یکی از معتبر ترین هاست.

برای داشتن یک درمان موفق و قطعی مراجعه به یک پزشک متخصص خوب و با تجربه در زمینه ی تشخیص فیستول و انتخاب یک کلینیک درمانی معتبر برای آغاز درمان آن ضروریست.
منابع: پارسینه پلاس
https://cliniczarei.com
دوشنبه 10 اردیبهشت 1403 - 12:26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها


برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :