loading...
میلیونر های مجازی
آخرین ارسال های انجمن
معین بازدید : 504 سه شنبه 02 دی 1393 نظرات (0)

 

من استراتژی که در پایین قرار داده ام رو بهترین استراتژی برای شروع از 0$ در هر روز تا رسیدن به حداقل 40$ در آمد در روز میدونم در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ سرمایه ی اولیه ای .

البته اگه بتونین در شروع کار چند دلار سرمایه گذاری کنین زودتر به هدفتون میرسین.

در مراحل زیر اول حسابمون رو به طلایی و بعد مستقیما به نهایی ارتقا میدیم.

نکاتی در مورد زیر مجموعه ها 

زیرمجموعه ها در نئوباکس انسان هستند (نه ماشین مثل بیشتر سایتهای PTC ) و قیمت هر کدومشون 0.20$ برای یه ماه هست . بیشترشون فعالن ولی بعضیهاشون هم نه. شما میتونین یه زیر مجموعه غیر فعال را با یه زیرمجموعه فعال با قیمت 0.07$ عوضش کنین.تعویض عضو به نفعتونه پس اگه دیدین عضوی فعال نیست تعویضش کنین.

فقط یادتون باشه که اوایل کار فقط صبر و حوصله نیاز دارین (یه شبه نمیشه راه صد ساله رو رفت) ، اگه اعتقادی به این سایت ندارین یا فکر میکنین آدمی هستین که زود کنار میکشین این کار به دردتون نمیخوره ، ولی اگه می بینین آدمی هستین که حاضرین برای رسیدن به هدفتون یه کمی صبر به خرج بدین و هر تلاشی که نیاز داشته باشه رو انجام بدین مطمئن باشین به یکسال نمیرسه که به در آمد ثابت میلیونی فقط با همین سایت میرسین و مهمتر اینکه دیگه اون موقع فقط کافیه روزی 9 تا تبلیغ ببینین که این هم بیش از 10 دقیقه وقت نمیگیره ، خیلی خب پس اگه جزو دسته ی دوم هستین با دقت کامل به خوندن ادامه بدین.

بهترین استراتژی برای افزایش درآمد از نئو باکس :

مرحله 1 :

یه زمانی از روز رو برای کلیک روی همه ی تبلیغاتتون انتخاب کنین.سعی کنین اگه براتون امکانش هست هر روز در همون زمان کلیک کنین .برای افزایش درآمدتون مخصوصا در اوایل کار که زیرمجموعه ندارین چند بار در طول روز برای کلیک روی تبلیغات جدید ، سایت رو چک کنین. از Adprize هم برای گرفتن جوایز شانسی استفاده کنید(خیلی کمک میکنه)

مرحله 2 :

وقتی موجودی Main Balance شما به ۱$ رسید پول رو به Rental Balance منتقل بدین (مهم : این اشتباهی رو که اکثرا میکنن یعنی انتقال پول به Rental Balance وقتی به موجودی 0.60$ رسیدن نکنین. بله شما میتونین 3 تا زیرمجموعه اجاره کنین ولی پولی برای تمدید اونا بعد از انقضاشون ندارین.صبر کنین تا به 2$ برسین) . میدونم که یکمی طول میکشه تا به ۱$ برسین ولی اونموقع شما پول برای تمدیشون و همینطور تعویض زیر مجموعه های غیر فعال دارین.

مرحله 3 :

با ۱$ درون Rental Balance تون 3 تا زیر مجموعه اجاره کنین.قابلیت AutoPay (این قابلیت در بالای صفحه Rented (صفحه زیر مجموعه های اجاره ایتون) جایی که زیر مجموعه هاتون لیست شدن قرار داره .به جای اینکه شما زیرمجموعه هاتون رو تمدید کنین خود سیستم اونها رو تا زمانی که AutoPay روشنه تمدید میکنه.در واقع شما با فعال کردن این قابلیت ۱۵٪ تخفیف بابت اجاره نفرات می گیرین و زیر مجموعه هاتون هم به صورت روزانه(به جای تمدید در آخر هر ماه که ممکنه به دلیل نبودن موجودی کافی زیرمجموعه های فعالتون رو از دست بدین) تنها در صورت فعال بودن به مدت یک روز دیگر تمدید می شوند.

با عضویت استاندارد شما 0.005 به ازای هر کلیک زیرمجموعه هاتون دریافت میکنین.

0.005per ad x 4 ads a day x 3 referrals = $0.06 per day

0.005 برای هر تبلیغ 4x تبلیغ در روز 3x زیرمجموعه = 0.06$ در روز

مهم : تو این مرحله پولتون رو به هیچ وجه برداشت نکنین. وقتی درخواست برداشت میکنین (شما میتونین وقتی به 2$ رسیدین درخواست کنین) پول فورا به حسابتون واریز میشه (یادتون باشه که سخترین مرحله ی کار با نئو باکس همین 2-3 دلار اوله ). بیشتر افراد برای اینکه مطمئن بشن که این سایت قابل اطمینانه اینکارو میکنن ولی من اینجا هستم و بهتون میگم که مطمئن باشین این سایت معتبره ولی باز هم اگه میخواین مطمئن بشین برداشت کنین ، ولی فقط یه بار.که این باعث میشه دوباره از 0 شروع کنید و کار براتون سخت بشه

مرحله 4 :

به اجاره کردن بسته های 3 تایی زیر مجموعه ادامه بدین (وقتی که موجودیتون دوباره به 2$ رسید) . همینطور که موجودیتون افزایش پیدا میکنه میتونین بسته های بزرگتری رو اجاره کنین. وقتی به 300 زیر مجموعه رسیدین دیگه زیر مجموعه جدیدی اجاره نکنین و فقط اونایی که دارین رو نگه دارین (شما تو حالت استاندارد میتونین تا 300 زیر مجموعه اجاره کنین) .

کلیک زیرمجموعه ها :

 0.005per ad x 4 ads a day x 300 referrals = $6 per day


0.005 برای هر تبلیغ 4x تبلیغ در روز 300x زیرمجموعه = 6$ در روز

مرحله 5 :

وقتی موجودی Main Balance شما به 100$ رسید از 90$ اون برای ارتقاء عضویتتون به طلایی استفاده کنین. بعد از ارتقاء زیرمجموعه هاتون به طور اتوماتیک به جای 0.001$(یک دهم سنت) ، 0.01$ (یک سنت) براتون درامد کسب میکنن . از این به بعد در اصل شما درآمدتون دو برابر قبل میشه.

 

کلیک زیرمجموعه ها :

 

 0.01per ad x 4 ads a day x 300 referrals = $12 per day

0.01 برای هر تبلیغ 4x در یک روز 300x زیرمجموعه =12$ در روز

مرحله 6 :

دوباره شروع به اجاره زیرمجموعه کنین ولی مطمئن بشین که موجودی کافی برای بازیافت و تمدیدشون داشته باشین.وقتی به 1200 زیرمجموعه رسیدین دیگه زیرمجموعه اجاره نکنین و فقط همین زیرمجموعه هاتون رو مدیریت کنین .

مرحله 7 :

به محض اینکه شما موجودی کافی برای خرید عضویت نهایی داشتین عضویتتون رو ارتقا بدین. عضویت نهایی گرونه ولی مزایای زیادی داره. به طور مثال یکی از مزایاش تعویض خودکار 7 روزه زیرمجموعه های غیر فعاله که اگه زیر مجموعه ای در طول 7 روز غیر فعال بود بدون دریافت وجهی از شما اتوماتیک اون عضو رو تعویض میکنه. وقتی که عضویتتون نهایی شد پیشنهاد میکنم کلا تعویض دستی زیرمجموعه ها رو متوقف کنین. همجنین با عضویت نهایی حالا شما حداقل روزی 15 تبلیغ دارین که هر کدومشون هم 2 سنت ارزش دارن ، شما میتونین 30 روز به تعطیلات برین با این حال اگر چه شما روی هیچ تبلیغی کلیک نمیکنین ولی باز هم پول زیرمجموعه هاتون به حسابتون ریخته میشه ، و این عضویت نهایی ویژگیهای زیاد دیگه ای هم داره.

مرحله 8 :

وقتی که شما یه عضو نهایی شدین ، به اجاره کردن ادامه بدین تا به 4000 زیر مجموعه برسین.وقتی 4000 زیرمجموعه اجاره کردین ، اجاره کردن رو متوقف کنین ، قابلیت Autopay رو غیر فعال کنین و شروع به تمدید زیرمجموعه هاتون به مدت 90 ,150 یا 240 روز کنین. هر چه مدت تمدید بیشتر باشه تخفیف بیشتری و درنتیجه سود بیشتری نصیبتون میشه. هر چند تمدید زیرمجموعه برای 240 روز هزینه ی زیادی براتون برمیداره ولی 30% تخفیف بابت هر زیر مجموعه در مقایسه با Autopay که 15% بود نصیبتون میشه.

برداشت پول :

بالاخره زمان بهترین مرحله هم رسید. بهترین زمان برای برداشت پول بعد از داشتن عضویت نهایی ، داشتن 4000 زیرمجموعه و تمدید اونا به مدت بین 90 تا 240 روز هست ، هر چند بیشتر افراد صبر کافی برای منتظر موندن در طول این دوره رو ندارن. برای این دسته از افراد زودترین زمانی که پیشنهاد میکنم وقتی هست که یه عضو طلایی هستن. فقط یادتون باشه که هر چه زودتر به 4000 زیرمجموعه برسین پول بیشتری نصیبتون میشه و اگه طی این مدت هیچ پولی برداشت نکنین خیلی زودتر به این مرحله میرسین.

نکات :

*.شما میتونین درآمدتون رو با زیرمجموعه گیری مستقیم (کاری که من انجام میدم)  با استفاده از لینک یا بنری که سایت بهتون میده (تنها بعد از 30 روز عضویت میتونین زیرمجموعه مستقیم بگیرین) افزایش بدین. این زیرمجموعه ها برای شما هیچ هزینه ای ندارن و تا زمانی که فعال باشن زیرمجموعه شما باقی میمونن.

*.اوایل این کار تلاش و صبر زیادی نیاز داره ولی فراموش نکنین که بعد از اینکه یه عضو نهایی شدین تنها کافیه روزی 9 تبلیغ 60 ثانیه ای ببینین که بیش از 10 دقیقه طول نمیکشه ، یعنی با روزی 10 دقیقه کار تا آخر عمرتون درآمد ثابت میلیونی دارین.

*و اما حرفه ای ها چه کار میکنند؟ در واقع از نظر من فرد حرفه ای وجود ندارد! تنها فرق فرد حرفه ای با معمولی این است که فرد معمولی یک اشتباه بزرگ میکند اما فرد حرفه ای هیچ موقع این اشتباه را مرتکب نمیشود! اشتباه بزرگی که یک فرد عادی میکند این است که پول خود را خیلی بد موقع برداشت میکند. مثلا فرد حرفه ای گوشی موبایلی میخواهد بخرد که قیمت آن 100 تومان میباشد و دقیقا 100 تومان در حساب خود پول دارد اما پول خود را برداشت نمیکند و تلاش میکند تا آن پول را دو برابر کند و زمانی که پول خود را دوبرابر کرد گوشیه مورد نظر رو میخره و 100 تومان هم در حسابش باقی میمونه و به کسب و کار ادامه میده. اما فرد معمولی به مبلغ مورد نظر که رسید تمام حساب خود را خالی میکند و بعد از اینکه کار خود را انجام داد میفهمد دستش به جایی بند نیست و از کار کنار میکشد!

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
داگه کوین و بیت کوین رایگان

درباره ما
Profile Pic
آموزش کلی در زمینه کسب کار اینترنتی مجازی شبکه ای معرفی منابع و روشهای درآمد زا در اینترنت
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  شما با کدام سیستم کسب درآمد اینترنتی همکاری داشتید؟
  پرداخت آنلاین سایت
  نام و نام خانوادگي
  پست الکترونيکي
  شماره تلفن
  مبلغ به تومان
  توضيحات

  رتبه سایت
  آمار سایت
 • کل مطالب : 158
 • کل نظرات : 138
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 507
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 23
 • بازدید امروز : 194
 • باردید دیروز : 41
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 787
 • بازدید ماه : 321
 • بازدید سال : 48,401
 • بازدید کلی : 382,060
 • تبلیغات